Úvodní stránka » Dřevěné zábradlí » Desingové typy zábradlí

Desingové modely zábradlí

Balkonové zábradlí je funkčním a estetickým prvkem domu. Mělo by tedy splňovat veškerá bezpečnostní kritéria, ale zároveň by mělo ladit i s celkovou kompozicí stavby. V dnešní době se staví velice moderní designové domy, na kterých bychom ztěží hledali klasické balkonové zábradlí s frézovanou výplní a různými ornamenty. Abychom uspokojili co nejvíce zákazníků, vytvořili jsme sérii jednoduchých designových typů, které se právě k těmto stavbám hodí.
Výhodou dřevěného zábradlí je to, že se dá snadno kombinovat s jinými moderními materiály, jako je sklo nebo nerezová ocel. Vzhledem k tomu, že máme vlastní stolařskou i zámečnickou dílnu, jsme schopni zábradlí z naší standartní nabídky upravit dle Vašich představ.
Všechny balkony z naší dílny jsou vyrobeny z kvalitních smrkových nebo modřínových dřevin. Dřevo je pak ošetřeno speciální impregnační technologií, která zajišťuje dlouhou životnost a je garantována zárukou 4 roky. Samozřejmě si můžete také vybrat z rozsáhlé nabídky barevných odstínů.

Více o technologii výroby balkónů ZDE