Úvodní stránka » Terasy a Fasády » Terasy megawood®

Terasy megawood®Jako kvalitní dřevo - jen lepší!

megawood® udává nové normy ve výstavbách teras - díky technickému pokroku je ekologicky vysoce cenný s vysokou kvalitou, ušlechtilým povrchem a velkým množstvímkonstrukčních možností. 

Terasová prkna megawood® jsou vyráběna na nejmodernějších výrobních zařízeních a obsahují až 75% přírodních dřevěných vláken. Dřevo je dodáváno z domácího lesního hospodářství, které je držitelem certifikátu PEFC. Tento materiál je mimořádně rezistenční proti hmyzu a plísním. Neobsahuje žádné složky PVC, proto je 100% opětovně použitelný.

Zážitek z barev

Vybrat si můžete ze tří barevných tónů, které vypadají přirozeně a stylově. Lehce tak terasu sladíte s okolím. V případě terasových prken megawood® natírání a olejování patří minulosti. Prkna jsou totiž plně probarvená, proto se nemusíte bát praskání a odlupování barvy.

Tak jako dřevo,  megawood® nezešediví, ale naopak dostane v prvním týdnu skrz UV záření a povětrnostních podmínek lehce tmavější a teplejší odstín.

Vyberte si ideální barevnou variaci terasového profilumegawood® Vám nabízí nejen několik barevných variací, ale také tři různé typy terasových profilů.
Pojďte si je prohlédnout a zvolit si ten pravý....

Profily megawood®