SAMKIT systém

Vznik

Sam je rodinná firma se sídlem v Moncé-en-Belin ve Francii, která vznikla v roce 2012. Firma se specializuje na ochranu proti slunečnímu záření. Zabývá se výrobou nastavitelných lamelových mechanismů pro konstrukci venkovních zařízení, jako jsou bioklimatické pergoly, zástěny pro ochranu soukromí, větrné a sluneční clony a bazénové domky.

Co je SAMKIT systém

Jedná se o mechanismus pro nastavitelné lamely, který měří 50 cm. Skládá se z pěti podpěr lamel a je navržen z polypropylenu, jehož výplň tvoří z 30% skelná vlákna.

Sada SAMKIT je tvořena ze dvou částí, a to z pravé a z levé, z nichž se každá skládá ze zasklívací lišty, tyče a podpěr lamel. Systém je připevněn přímo ke konstrukci a mechanismy mohou být vzájemně propojeny tak, aby pokryly požadovanou délku. Mechanismus a lamely lze vyříznout. aby dokonale vyhovovaly potřebám zákazníka. Pohyblivé lamely mohou být ze dřeva i z hliníku. SAMKIT lze použít jako pohyblivé stěny pro pergoly, altány či balkonové výklenky, ale i na samotné střechy pergol.

Výhody SAMKIT systému

  • Jednoduchá montáž – patentovaný systém klipů zajistí jednoduchý a funkční design, který se přizpůsobí všem vašim projektům.
  • Důraz na ekologii – mechanismus SAMKIT je vyroben ze 100% recyklovatelné syntetické pryskyřice, čímž zajišťuje nízkou uhlíkovou stopu. Je také odolný vůči povětrnostním vlivům.
  • Úspornost – šetrné a spolehlivé, pomocí nastavitelných lamel snížíte své náklady na realizace projektu (bioklimatická pergola, zástěna, větrná a sluneční clona, bazénový domek, okenice apod.)
  • Soukromí – zajišťuje ochranu před sluncem, deštěm i zraky okolí.
  • Kvalita – garance kvality s použitím speciálně vyvinutého plastu uchycení lamel, který vydrží.