Zábradlí

Mezi detaily, které jsou ozdobou každého domu a dotvářejí tak jeho estetický vzhled jako celku, patří zábradlí. Na tyto jsou kladeny největší nároky. Není důležité, zda se jedná o interiérové, např. ke schodišti do patra rodinného domu nebo exteriérové na terasu či k balkónu. Hlavním kritériem pro výběr ze strany zákazníků je nejen působivý vzhled, ale také odolnost konstrukce. Pro maximální spokojenost zákazníků jsou pro výrobu použity ty nejkvalitnější materiály. Samozřejmě máme také svou stálou nabídku typů dřevěného zábradlí, kterou si můžete prohlédnout v sekci „Typy zábradlí“.

Typy zábradlí

Dřevěné zábradlí

Zábradlí vyrábíme z různých druhů dřevin, nejčastěji však z modřínu, smrku a břízy. Na kvalitu zábradlí mají vliv také vruty a šrouby od německé firmy SPAX. Nátěrové hmoty Sigma Coatings se postarají o delší životnost dřeva a je možné si vybrat z široké škály odstínů. Poskytneme ošetření povrchu nanotechnologií se samočistícím lotosovým efektem.

Zjistí více

Nerezové zábradlí

Nabízíme výrobu a montáž ocelových konstrukcí, schodů a schodišť. Vyrábíme ramenová i točitá zábradlí v kombinaci kov, sklo, nerez a dřevo. Realizujeme veškerou zámečnickou zakázkovou výrobu podle dodané technické dokumentace. Jsme schopni přizpůsobit se individuálním přání zákazníka.

Zjistí více

Skleněné zábradlí

Sklo pozvedne zábradlí na vyšší úroveň svým elegantním, moderním a bezpečným provedením. Zaručí prostoru neotřelý a luxusní vzhled. Není podstatné, zda bude zábradlí použito do nově zrekonstruované restaurace či vlastního domu. Toto křehké, avšak bezpečné skleněné zábradlí vykouzlí z prostého schodiště vkusný a neotřelý doplněk každého prostoru.

Zjistí více
CHCETE NOVÝ BALKÓN, TERASU, PLOT NEBO PERGOLU?

Eshop s komponenty

Komponenty