Pergoly a altány

Pergoly patří k místům zahrady, která využíváme k odpočinku a posezení s rodinou nebo přáteli.

Naše pergoly nabízí varianty sestav podle přání a potřeb uživatelů. Konstrukce pergoly mohou sloužit jako optický předěl zahrady od domu nebo hospodářského kouta. Společně s mřížemi do pergoly nebo dělícími stěnami, může sestava vytvořit plot k sousedům.

Složitější pergoly v podobě zákoutí nebo s možností uzavření pomocí posuvných stěn SUNFLEX představují nejnavštěvovanější místa celé rodiny na jaře a v létě. Nechte se inspirovat z naší široké nabídky pro vytvoření vlastní originální pergoly, která bude odpovídat Vašemu vkusu.

I základní konstrukce s polykarbonátovým zastřešením zajistí, aby pergola sloužila účelu ke kterému je určena. Aby Vaše posezení v pergole nepokazila letní přeháňka nabízíme různé varianty zastřešení pergol. Zastřešené zahradní pergoly jsou ideálním doplňkem například na terasy. Jako střešní krytinu na pergolu lze použít polykarbonát, sklo nebo můžeme pergole vyrobit i palubkový záklop s následnou pokládkou šindele.

K nejoblíbenějším typům pergol patří rohové pergoly, které vhodně vyplní kout zahrady a pergoly klasického obdélníkového tvaru, tyto pergoly lze opět doplnit o různé boční stínění popř. posuvné stěny. Výroba pergoly vzhledem k variabilnosti jednotlivých stavebních prvků je velmi široká a pergoly lze přizpůsobit rozměrům pozemku.

Samotná konstrukce zahradní pergoly a její stavba je na první pohled jednoduchá, ale je třeba zohlednit statické zatížení např. v zimě, správný výběr zastřešení, odvod vody, instalace osvětlení, vytápění, správný výběr podlahy ( terasové prkna, dlažby..). Další důležitou stránkou je stabilita -ukotvení pomocí kotvících trnů nebo betonáž, jednou z možností je i vybetonování základové desky.

Naše firma vyrábí dřevěné a nerezové pergoly, dřevěné altány a stání pro auta.

CHCETE NOVÝ BALKÓN, TERASU, PLOT NEBO PERGOLU?

Eshop s komponenty

Komponenty