Dřevěné zábradlí

Mezi detaily, které jsou ozdobou každého domu a dotvářejí tak jeho estetický vzhled jako celku, patří zábradlí. Na tyto jsou kladeny největší nároky.

Není důležité, zda se jedná o interiérové, např. ke schodišti do patra rodinného domu nebo exteriérové na terasu či k balkónu. Hlavním kritériem pro výběr ze strany zákazníků je nejen působivý vzhled, ale také odolnost konstrukce.

Pro maximální spokojenost zákazníků jsou pro výrobu použity ty nejkvalitnější materiály.

Z čeho vyrábíme:

Zábradlí vyrábíme z různých druhů dřevin, nejčastěji však z modřínu, smrku a břízy. Na kvalitu zábradlí mají vliv také vruty a šrouby od německé firmy SPAX. Nátěrové hmoty Sigma Coatings se postarají o delší životnost dřeva a je možné si vybrat z široké škály odstínů. Poskytneme ošetření povrchu nanotechnologií se samočistícím lotosovým efektem.

Typy

Designové zábradlí

Modernímu domu náleží moderní zábradlí. Designová série ideálně padne ke stylovým stavbám svým prostým, čistým a originálním zpracováním. Prvořadá je zejména bezpečnost. Zábradlí je speciálně naimpregnováno pro zachování vůně dřeva (smrk, modřín). Garancí je minimálně 4letá životnost. Možnost výběru kombinace dřeva se sklem, ocelí či jinými materiály spolu s volbou odstínu.

Klasické modely zábradlí

Klasika je prověřena po desítky generací, kterou můžete vyzkoušet i vy. Výroba je zaměřena na klasické stavby, vesnická sídla nebo horská stavení. Mezi tradiční a staletím ověřené vzory patří vlnky, srdíčka, kudrlinky či mohutné sloupky, které rozhodně patří mezi honosné stavby. Zábradlí je odolné vůči vyššímu zatížení. Největší důraz je kladen na bezpečnost.

.

CHCETE NOVÝ BALKÓN, TERASU, PLOT NEBO PERGOLU?

Eshop s komponenty

Komponenty