Úvodní stránka » Nerezové zábradlí

Nerezové zábradlí

Zábradlí je estetickým a zároveň funkčním prvkem každého domu. Je spousta možností, z čeho si zábradlí nechat vyrobit, ale jedním z nejžádanějších materiálů pro realizaci zábradlí je nerezová ocel. Nerezová ocel je moderní materiál, který je velice populární pro svou bezúdržbovost, nadčasový design, dlouhou životnost , schopnost odolávat korozi a taky variabilitu montáže. Nerezové zábradlí dodá Vašemu domu šmrnc a navíc jej lze použít v interiéru i v exteriéru.

I s touto ocelí můžete čarovat, protože nabízí hned několik možných povrchových úprav. Naše firma nejčastěji pracuje s broušenou (kartáčovanou) nebo leštěnou nerezí. Další výhodou nerezové oceli je to, že ji můžete různě kombinovat i s jinými materiály. Při realizaci zábradlí se můžete setkat s tím, že nerezová ocel není jen jedna, ale dělí se na různé typy. Pro realizaci zábradlí je nejběžnější typ AISI 304 a AISI 316.

TYPY NEREZI

AISI 304: Nerezová ocel AISI 304 je běžně používanou pro realizaci zábradlí. Je vysoce odolná vůči korozi a nemusíte se bát ji použít v interiéru i v exteriéru.
AISI 316: Tato nerez odolává trvalému působení vody, vodní páry a vlhkosti vzduchu. Uplatňuje se převážně v agresivnějším prostředí při větší koncentraci chloridů a kyselin. Použít ji lze např. u bazénů, kdy jsou kovové prvky vystaveny silnému působení korozních vlivů.

NAŠE SLUŽBY

Provádíme výrobu a montáž ocelových konstrukcí, schodů a schodišť. Nabízíme veškerou zámečnickou zakázkovou výrobu podle dodané technické dokumentace. Jsme schopni navrhnout a vytvořit individuální řešení podle přání zákazníka.

  • nerezové zábradlí
  • balkóny
  • terasy
  • balkónové zábradlí
  • interiérová zábradlí

DODACÍ PODMÍNKY

Zábradlí bývá dodáváno do tří až šesti týdnů od objednání. Záleží na množství již objednaných zakázek.

Komentáře (1) | Přidej komentář