Úvodní stránka » Terasy a Fasády

Wpc terasy

Terasy se v dnešní době stávají stále populárnějšími. S rostoucí konkurencí přicházejí na trh také nové typy terasových podlahových krytin a zároveň spousta patentovaných montážních systémů. Vzhledem k tomu, že je nabídka tak široká, spousta zákazníků neví, který z typů terasy zvolit, aby splňoval veškerá jejich kritéria. Naše firma Vám zajistí nejen dodávku a montáž terasy, ale také poradenství ohledně výběru správného typu terasy tak, aby Vám naprosto vyhovoval.

Terasy můžeme rozdělit do tří hlavních kategorií a to podle použitého materiálu:

 

DŘEVĚNÉ TERASY

Dřevěné terasy perfektně propojují interiér s krásou přírody a jsou dokonalým místem pro relax hlavně v letních měsících. Všichni milovníci přírodních materiálu si u nás příjdou na své. Terasy realizujeme nejen ze dřevin jehličnatých stromů, ale i z těch exotických. Kromě velkého výběru dřeva a typů prken Vám nabídneme i širokou škálu montážních systémů. Výhodou dřevěných teras je relativně snadná montáž bez nutnosti budování pevných základů a také to, že si materiál v horkých letních dnech vezme přesně to správné množství tepla, aby i chůze na boso byla příjemná.

 

WPC TERASY

Zkratka WPC v sobě skrývá anglické slova Wood Plastic Composite. Tato tři slova označují nový, odolný a bezúdržbový materiál spojující výhody dřeva a plastu. Hlavní myšlenkou vývoje WPC bylo vytvoření dokonalého materiálu, který bude na jedné straně eliminovat veškeré nežádoucí vlastnosti dřeva (hniloba, plísně, napadení hmyzem, změna barevnosti, sesychání, kroucení, nerovnosti, třísky, negativní vliv slunce, mrazu, vody, apod.) a na druhé straně bude podtrhávat vizuální efekt dřevěného povrchu.
U nás si můžete vybrat WPC terasové profily značky Twinson nebo Megawood®.DODACÍ PODMÍNKY

Terasy dodáváme kompletně včetně montáže. Dodávka bývá do čtyř až šesti týdnů od objednání. Zaměření provádíme ZDARMA!

DLÁŽDĚNÉ TERASY

Všichni si určitě pamatujete nebo dokonce máte na balkóně či terase keramickou dlažbu, která se lepila pomocí speciálních lepidel. Tento typ podlahy do exteriéru není zrovna nejvhodnějším řešením vzhledem k velkým výkyvům teplot a povětrnostním podmínkám
u nás. Díky těmto vlivům dlažba začne dříve nebo později praskat.
I přesto je spousta z Vás, co místo dřeva nebo wpc materiálů preferují na balkónech dlažbu. Abychom uspokojily potřeby i těchto zákazníků, nabízíme pokládku dlažby na terče. Výhodou je trvalá možnost výměny dlažby, snadné případné opravy, dlažba se nespáruje a tím je zaručen dokonalý odvod vody. S pokládkou dlažby na terče samozřejmě souvisí také hydroizolace, kterou zajišťujeme hydroizolační fólií Fatrafol.